Лазня На Хтз №8

Індустріальний район
вул. Дністровська, 10/64
М Індустріальна
М Тракторний завод

Ця лазня відрізняється гарним інтер'єром, в якому для обробки використано багато каменю, що дозволяє відразу переключитися від турбот і налаштуватися на відпочинок. Тут на відвідувачів чекає справжня руська лазня, в якій комфортно буде всім.
У парній температура не надто висока, тому в ній добре тим, хто не переносить спеку. Різноманітність пари полегшує дихання. До таких умов швидко адаптуються навіть ті, хто дуже рідко відвідує лазню або відкриває її для себе. Якщо ж хочеться інтенсивнішого прогрівання, то достатньо піднятися на вищі полиці. Ну і, звичайно ж, віники - постійний атрибут руської лазні для активізації кровообігу та посилення потовиділення.

У закладі все передбачено так, щоби в ньому з комфортом могла провести час компанія до 15 осіб. У великому басейні приємно освіжитися після парної, підбадьоритися. Поки хтось набирається сил протягом тижня за рахунок водних процедур, любителі масажу можуть скористатися послугами масажиста і вибрати розслаблюючі або оздоровчі процедури. Така комбінація зміцнює імунітет, знімає напругу фізично і психічно.

Для відновлення водного балансу на відвідувачів чекає ароматний чай. Якщо лазня бронюється для святкування, варто скористатися банкетним залом або домовитися про мангал. Їжу дозволено приносити із собою. «Банька На Хтз» - відмінний варіант після трудового тижня.

Вид парної: руська баня

Місткість:
15 чол.

Аква зона: басейн, відро-водоспад

Послуги: банкетний зал, мангал, банщик

Банні аксесуари: віники

SPA-процедури: масаж розслабляючий, масаж оздоровчий, масаж антицелюлітний

Розваги: аудіоапаратура, відеоапаратура, wifi, cупутникове тб

Їжа: можна приносити з собою

Напої: чай чорний, чай зелений, трав'яний чай

  • Час роботи:
  • ПН: цілодобово
  • ВТ: цілодобово
  • СР: цілодобово
  • ЧТ: цілодобово
  • ПТ: цілодобово
  • СБ: цілодобово
  • НД: цілодобово

Відгуки

Цей об'єкт поки що не має відгуків. Будьте першими!