Російська лазня на дровах «Vizit Hot Club» №7

Основ'янський район
Мерефянське шосе, 13 A

«Vizit Hot Club» – це спосіб зняти стрес, та втому протягом короткого часу. Руська лазня оптимально підходить для того, щоб набратись здоров'я. Універсальне поєднання температури 50-60 градусів і вологості близько 70% підходить усім, так що в лазню можна відправлятися не тільки дорослою компанією, а й сім'єю з дітлахами, долучаючи їх до правильних традицій турботи про здоров'я.

У закладі є банщик, тут все обставлено так, щоб кожен із компанії у 8 осіб почував себе комфортно. Окрім традиційного відра-водоспаду, аквазона доповнена басейном. Занурення у ньому забезпечить приплив сил, зарядить бадьорістю. Для ще більшого задоволення та користі стануть у нагоді різні сеанси масажу або опрацювання всього тіла ароматними віниками в парній, які завжди є в наявності в закладі.

Після активних процедур саме час вирушити до зони відпочинку, випити ароматного чаю. «Vizit Hot Club» пропонує різні розваги. Побалакати та поділитися секретами можна за кальяном, а влаштувати змагання та весело провести час дозволить більярдний стіл. Дітям буде в нагоді телевізор. У лазні можна організувати невелике свято, якщо прихопити їжу із собою. Але навіть при звичайному відвідуванні щось перекусити буде не зайвим, оскільки лазневі процедури покращують апетит.

Вид парної: руська баня

Місткість:
8 чол.

Аква зона: басейн, відро-водоспад

Послуги: банщик, кальян

Банні аксесуари: віники

SPA-процедури: масаж розслабляючий, масаж оздоровчий, масаж антицелюлітний

Розваги: аудіоапаратура, відеоапаратура, wifi, cупутникове тб

Їжа: можна приносити з собою

Напої: чай чорний, чай зелений, трав'яний чай

Оцінка

Ужасно 1
Інтер'єр
Чистота
Обслуговування
Ціна / якість
Зручності
На підставі 1 відгуку
  • Час роботи:
  • ПН: цілодобово
  • ВТ: цілодобово
  • СР: цілодобово
  • ЧТ: цілодобово
  • ПТ: цілодобово
  • СБ: цілодобово
  • НД: цілодобово

Відгуки (1)

Баня не працює вже рік.


Інна Жарова
19 листопада 2021 у 18:17